Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, på lyrfot, fanérat i mahogny, låda med inredning, beslag i mässing, höjd ca 73, 57x37 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bordsskiva med fläckar, fanérskador

343656

2015-11-20