Pojke med äpple oljemålning

Pojke med äpple oljemålning
Pojke med äpple oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojke med äpple, olja på pannå, ca 22 x 15 cm

Spricka, smärre färgbortfall

343665

2015-11-20