Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
NILS RUNDGREN, "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1970, blandteknik, 31 x 40 cm
Zustandsbeschreibung
343667
2015-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner