Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, nyrokoko, 2 ljusarmar i mässing, höjd 39x57 cm

Ombronserad, skador

343668

2015-11-20