Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERBERT GENTRY (USA, 1919-2003): Tre figurer, signerad Herbert Gentry, 76/150, färglitografi, 41x28 cm
343673
2015-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här