Herbert Gentry färglitografi

Herbert Gentry färglitografi
Herbert Gentry färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERBERT GENTRY (USA, 1919-2003): Tre figurer, signerad Herbert Gentry, 76/150, färglitografi, 41x28 cm

343673

2015-11-20