Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): Stilleben, monogramsignerad A.M.d.W., olja på duk, ca 73x60 cm
343730
2015-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här