Astrid de Wolfe oljemålning

Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning
Astrid de Wolfe oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): Stilleben, monogramsignerad A.M.d.W., olja på duk, ca 73x60 cm

343730

2015-11-20