Reinold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): Karl XII staty Kungsträdgården, Stockholm resp fartyg Linnea Amleby, signerad R. Ljunggren, färglitografier, 67/360 resp 191/310, bladmått ca 63x46 cm

343735

2015-11-20