Birgitte Söndergaard oljemålning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957): "Tänk om tankar bara tänks", signerad Birgitte Söndergaard, olja på duk, 100 x 81 cm
Proveniens: Galleri Max Ystad påsken 2013
Löst titelblad medföljer a tergo
343753
2015-11-21