Naturbord

Naturbord
Naturbord
Naturbord
Naturbord
Naturbord
Naturbord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NATURBORD, 1900-tal, solid rot på grenverk, irreguljärform höjd ca 40, längd ca 154, bredd ca 73 cm

Slitage

343764

2015-11-21