Väggur Linderoth Stockholm

Väggur Linderoth Stockholm
Väggur Linderoth Stockholm
Väggur Linderoth Stockholm
Väggur Linderoth Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGUR, Linderoth Stockholm, förgyllt, gustaviansk stil, höjd ca 97x48 cm, nyckel finns

Pastellageskador

343767

2015-11-21