Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, hörnskåp med vitrin, inbyggt belysning, bordets höjd 115, diameter 74, skivorna 48 cm vardera, skåpets höjd ca 176 cm
Bruksslitage
343787
2015-11-21