Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, hörnskåp med vitrin, inbyggt belysning, bordets höjd 115, diameter 74, skivorna 48 cm vardera, skåpets höjd ca 176 cm

Bruksslitage

343787

2015-11-21