Lena Linderholm litografi
2015-11-21
343789
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947), sommarblomster signerad Lena A Linderholm, 1166/1750, färglitografi, ca 72 x 55 cm