Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, blandstil, fanérat i mahogny och svärtat trä, höjd 158 x 72 cm
Fanérskador
343794
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här