Hans Larsson oljemålning
2015-11-21
343797
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
HANS LARSSON (samtida): Stilleben, signerad och daterad Hans Larsson 59, olja på duk, 33x46 cm