Figurin Alf Jarnestad

Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad
Figurin Alf Jarnestad

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF JARNESTAD (1923-2008): Figur, glaserat stengods, trästativet signerad och daterad Jarnestad- 68, höjd ca 35 cm

Nagg

343816

2015-11-21