Carl Johan De Geer blandteknik
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Det retfulla rummet", signerad och daterad 2004, blandteknik, 30x45 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
343832
Päivämäärä:
2015-11-28