Carl Johan De Geer blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Det retfulla rummet", signerad och daterad 2004, blandteknik, 30x45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

343832

Päivämäärä:

2015-11-28