Jirlow litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART JIRLOW (född 1936): Trädgårdsmästaren i Provance, signerad och numrerad 124/400, färglitografi, 61x46 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Kuntoraportti
343833
Päivämäärä:
2015-11-28