Jirlow litografi

Jirlow litografi
Jirlow litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART JIRLOW (född 1936): Trädgårdsmästaren i Provance, signerad och numrerad 124/400, färglitografi, 61x46 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Kuntoraportti

343833

Päivämäärä:

2015-11-28