Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -60, olja på duk, 45 x 54 cm
343836
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här