Tage Hedqvist

Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist
Tage Hedqvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, signerad och daterad Tage Hedqvist -60, olja på duk, 45 x 54 cm

343836

2015-11-21