Gipsskulptur

Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, gips, föreställande man och pojke, otydlig signatur, bronserad, höjd ca 35 cm

Slitage, mindre nagg

343837

2015-11-21