Soffgrupp 4 dlr Karl Johan
2015-11-21
343844
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, KARMSTOL, STOLAR, 2 st, Karl Johan, 1800- tal, mahogny, intarsiadekor, soffans längd 198, sitthöjd 42-48 cm
Slitage, fläckar, smärre skador