Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ISHOCKEY VM 1954 STOCKHOLM, efter Bengt Karlsson, ERVACO/BENGTSONS LITOGRAFISKA AB STHLM, ca 99x70, oramad
Veck, skador
343858
2016-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här