Ishockey VM 1954 Sportauktion

Ishockey VM 1954  Sportauktion
Ishockey VM 1954  Sportauktion

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHOCKEY VM 1954 STOCKHOLM, efter Bengt Karlsson, ERVACO/BENGTSONS LITOGRAFISKA AB STHLM, ca 99x70, oramad

Veck, skador

343858

2016-02-27