Fritiof Swensson

Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson
Fritiof Swensson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITIOF SWENSSON (1889-1974): Båtar vid hamn, olja på pannå, signerad och daterad 1923, 38x57 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

343859

2015-11-29