Satsbord rokokostil

Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets slut, rokokostil, kaklade skivor, höjd ca 52-57, 51 x 35 cm

Smärre ytslitage

343884

2015-11-21