Indonesisk relief

Indonesisk relief
Indonesisk relief

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

RELIEF, Indonesien, troligen Bali, 1900-tal, skuren dekor, polykromt bemålad, ca 97x40 cm

Bruksslitage

343893

2015-11-21