Pokal silver

Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POKAL, silver, Sverige, otydliga stämplar, invändigt förgylld, höjd ca 16 cm, vikt ca 173 g

343901

2015-11-21