Väggbonad
2015-11-25
343903
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGBONAD, 1900-tal, motiv med europeiskt jaktmotiv, broderi, signerad IJ 1976, ca 93x102 cm, ramad