Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGBONAD, 1900-tal, motiv med europeiskt jaktmotiv, broderi, signerad IJ 1976, ca 93x102 cm, ramad

343903

2015-11-25