Jörgen Boberg estningar

Jörgen Boberg estningar
Jörgen Boberg estningar
Jörgen Boberg estningar
Jörgen Boberg estningar
Jörgen Boberg estningar
Jörgen Boberg estningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN BOBERG (född 1940): (5 st samt titelblad): "Terasas förvandling", signerade Boberg, 43/75, etsningar, bladmått 55x37,5 cm

343905

2015-11-21