Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JEAN TINGUELY (1925-1991), Komposition, signerad och numrerad Tinguely 250/300, etsning, 35x48 cm, bladstorlek 48x66 cm
343929
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här