Jean Tinguely etsning

Jean Tinguely etsning
Jean Tinguely etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN TINGUELY (1925-1991), Komposition, signerad och numrerad Tinguely 250/300, etsning, 35x48 cm, bladstorlek 48x66 cm

343929

2015-11-22