Christophe Cachet oljemålning
2015-11-22
343930
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHRISTOPHE CACHET (samtida): "Buvez à ma santé!", signerad Cachet, olja på pannå, ca 82 x102 cm
Mindre ytskada