Chiffonjé senempire Danmark
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHIFFONJÉ, Danmark, senempire, omkring 1840, etikettmärkt "Snedkeres Meubel-Etablisement Kjöbenhavn", fanerad i mahogny och pyramidmahogny, höjd 157, 106 x 52 cm, nycklar finns
Brukslitage
343938
2015-11-21