Chiffonjé senempire Danmark

Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark
Chiffonjé senempire Danmark

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHIFFONJÉ, Danmark, senempire, omkring 1840, etikettmärkt "Snedkeres Meubel-Etablisement Kjöbenhavn", fanerad i mahogny och pyramidmahogny, höjd 157, 106 x 52 cm, nycklar finns

Brukslitage

343938

2015-11-21