Zenon Aniszewski akvarell Sportauktion

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZENON ANISZEWSKI (Polen, född 1948): Travekipage, signerad, akvarell, ca 48x61 cm
HISTORIK: Enligt uppgift föreställande Helene A Johansson med Picaroon, segrare vid Locomites lopp, Solvalla 1993

343950

2016-02-27