Zenon Aniszewski akvarell Sportauktion
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZENON ANISZEWSKI (Polen, född 1948): Travekipage, signerad, akvarell, ca 48x61 cm
HISTORIK: Enligt uppgift föreställande Helene A Johansson med Picaroon, segrare vid Locomites lopp, Solvalla 1993
343950
2016-02-27