Hans Flüggen

Hans Flüggen
Hans Flüggen
Hans Flüggen
Hans Flüggen
Hans Flüggen
Hans Flüggen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS FLÜGGEN (1875-1942): Landskap i aftonrodnad med kor, signerad Flüggen, olja på duk, 52x65 cm

Ytskador

343959

2015-11-21