Figurin fajans Törnutdragaren
Valmis
2015-11-30
343999
| Korkein tarjous | 17 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FIGURIN, fajans, möjligen Frankrike eller Italien 1800-tal eller tidigare, "Törnutdragaren", polykrom dekor, höjd 16 cm
Lagningar, smärre skador