Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURIN, fajans, möjligen Frankrike eller Italien 1800-tal eller tidigare, "Törnutdragaren", polykrom dekor, höjd 16 cm
Lagningar, smärre skador
343999
2015-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här