Träskulptur björn

Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn
Träskulptur björn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, trä, i form av sittande björn, 1900-tal, märkt undertill EE, höjd 43 cm

Bruksslitage

344015

2015-11-25