Brännvinsschatull

Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull
Brännvinsschatull

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÄNNVINSSCHATULL, 1800-talets början, inredning med 6 flaskor samt glas, höjd ca 24, 34x23 cm

Slitage, skador, delvis omarbetat, en flaska med avslagen hals, glaset senare

344027

2015-11-21