Lodovici Acerbis Giotto Stoppino sideboard

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODOVICI ACERBIS GIOTTO STOPPINO, sideboard, Italien, för Acerbis, "Sheraton", svartlackerat, med lådor och dörrar, höjd ca 86, 166x51 cm

Repor, skador, hyllplan saknas

344029

2015-11-21