Josef Ekberg lampa

Josef Ekberg lampa
Josef Ekberg lampa
Josef Ekberg lampa
Josef Ekberg lampa
Josef Ekberg lampa
Josef Ekberg lampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, bordslampa, stengods, signerad och daterad JE Gustavsberg 1922, dekor i sgrafitto med motiv av löv, 31 cm

Lagning vid mynning

344031

2015-11-21