Salongsbord i Louis XVI-stil
2015-11-21
344032
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALONGSBORD, Louis XVI-stil, skiva med parkettläggning, dekorelement av festonger, löpande hund, fleuronger samt lister i mässing, höjd 55, 116x68 cm
Delvis lösa mässingslister, lackskador, slitage