Esaias Thorén litografi

Esaias Thorén litografi
Esaias Thorén litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), Komposition, signerad Esaias Thorén -51, litografi, 28/150, 30x44 cm, oramad

344050

2015-11-22