Wifredo Lam färgetsning

Wifredo Lam färgetsning
Wifredo Lam färgetsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982), Sans titre (Alain Jouffre, L´Antichambre de la Nature), 1966, signerad och numrerad XXI/XXV, färgetsning tryckt på BFK RIves, 27x15 cm, bladstorlek 56x37,5 cm, oramad

344057

2015-11-22