Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ELIS RYBERG (1919-1985): Stockholmsmotiv, signerad Elis Ryberg, 220/360, färglitografi, ca 51 x 62 cm
344058
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här