Max Papart färgetsning

Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), L´Archer, signerad och numrerad Max Papart 2/25, färgetsning tryckt på Arches, 12,5x18 cm, blindstämplad A.C., oramad

Kuntoraportti

344063

Päivämäärä:

2015-11-22