Max Papart färgetsning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), L´Archer, signerad och numrerad Max Papart 2/25, färgetsning tryckt på Arches, 12,5x18 cm, blindstämplad A.C., oramad
Kuntoraportti
344063
Päivämäärä:
2015-11-22