Lorenzl skulptur

Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur
Lorenzl skulptur

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

9 000 SEK

JOSEF LORENZL (Österrike, 1892-1950), dansös, metall på sockel av onyx, signerad, total höjd 40 cm

Små skador på sockeln

344067

2015-11-30