Oljemålning 1800-tal
2015-11-21
344074
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med figurer, otydligt signerad och daterad 1892, olja på duk, ca cm