Johan Ossian Andersson

Johan Ossian Andersson
Johan Ossian Andersson
Johan Ossian Andersson
Johan Ossian Andersson
Johan Ossian Andersson
Johan Ossian Andersson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 62x100 cm

Smärre krackeleringar

344081

2015-11-21