Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Petit chaperon rouge (Rödluvan och vargen), signerad Lindström 42/99, färglitografi, 47x69 cm, blindstämpel Editions du Damier, Paris, oramad
344084
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här