Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Petit chaperon rouge (Rödluvan och vargen), signerad Lindström 42/99, färglitografi, 47x69 cm, blindstämpel Editions du Damier, Paris, oramad

344084

2015-11-22