Flamländsk skola 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Interiör med kortspelare, olja på duk, ca 67 x 52,5 cm

Dubblerad, retuscher, smärre slitage och färgbortfall

344109

2015-11-22